BlueBird - Firma dla Ciebie!

Jesteśmy firmą remontowo - budowlaną, specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu zleceń remontowych i wykończeniowych dla wnętrz biurowych i mieszkalnych.

Świadczymy szeroki wachlarz usług wykończenia mieszkań oraz biur, dzięki czemu zyskują Państwo bogatą ofertę wykonywaną przez jedną tylko firmę. Kompleksowa obsługa pozwala zaoszczędzić Państwu czas, a cena remontu zyskuje na korzyść dla Państwa.

Dbamy nie tylko o jakość, ale także o kulturę pracy, przez co współpraca z nami to prawdziwa przyjemność. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego mogą być Państwo pewni, że każda oferta jest dla nas tak samo ważna i do każdego zlecenia podchodzimy z jednakowo silną motywacją do pracy. Fachowa i kompetentna obsługa w ścisłej współpracy z klientem to priorytet, którego mogą Państwo od nas wymagać.

Obszar naszych działań to teren całego Śląska. Przyjmujemy zlecenia remontowe między innymi z Katowic, Zabrza, Chorzowa, a także każdej innej miejscowości województwa śląskiego.

Jesteśmy pewni, że nie będą Państwo mieli zastrzeżeń co do jakości naszych usług. Praca z nami przebiega sprawnie i terminowo! Zapraszamy, mogą Państwo skontaktować się z nami nawet teraz! Od razu chętnie odpowiemy, co dla Państwa zrobimy.

Kontakt

Marcin Mojsa
ul. Srebrna 23/2/16
42-610, Miasteczko Śląskie
+48 500 636 253
kontakt@bluebird.org.pl

Precyzja

Jakość i dokładność wykonania zleceń dla Państwa jest dla nas na pierwszym miejscu. Zadajemy kłam powszechnej opinii, jakoby synonimem branży budowalnej było niedbalstwo i lenistwo. Dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu oraz fachowej wiedzy działamy nie tylko szybko, ale i skutecznie. Remontujemy z dbałością o każdy szczegół i troszczymy się o detale tak, aby zadowolenie z efektu końcowego przeszło Państwa najśmielsze oczekiwania.

Inspiracja

Wśród technicznych zagadnień branży budowlanej nie zapominamy o estetyce i wizualnym odbiorze efektu końcowego. Zapewniamy, iż zawsze dostosowujemy się do Państwa wizji, proponując praktyczne i jednocześnie nowoczesne rozwiązania. Mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów oraz adaptacji wnętrza.

Profesjonalizm

Bogate doświadczenie w zakresie usług remontowo-budowlanych pozwala nam zaoferować Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe wnętrz na najwyższym możliwym poziomie. W swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone materiały najlepszej jakości oraz innowacyjne metody remontowe. Wykonamy remont perfekcyjnie, z zachowaniem wszelkich standardów pracy oraz przejawem wysokiej kultury osobistej i organizacyjnej przez nas.